לקוחות ממליצים

kesher1.png


משפחת נבוני

תודה רבה על הגינה היפה שיצרתם לנו . על הייעוץ, ההכוונה , הירידה לפרטים הקטנים , ההתאמה לצרכים המשפחתיים שלנו, על הביצוע היעיל והמהיר  ועל המחיר ההוגן . אין ספק שיש לנו על מי להמליץ ואין ספק שמי שיעבוד אתכם יהיה מרוצה לפחות כמונו. 
משפחת בלאו

ברצונו להודות לכם מקרב לב על פרויקט הגינה שביצעתם אצלנו. בסבלנות רבה ובנעימות עברנו יחד על כל הפרטים בלי לשכוח ולו אחד. תכננו גינה מרובת אלמנטים, תוך שאתה מציע מגוון אפשרויות ואנו בוחרים את הקרוב לליבנו. כמו התכנון גם בפועל למרות גודל הגינה והאלמנטים הרבים הביצוע יצא מושלם בדיוק כמו שדמיינו . אין ספק שהצלחתם להגשים לנו חלום .
אילנית ואבישי זלינגר

אנו רוצים להודות לכם על הגינה המדהימה שעיצבתם וביצעתם עבורנו במקצועיות רבה, ברגישות ותשומת לב לכל פרט ולכל בקשה שלנו. הגינה שיצרתם עבורנו שינתה את הרגלי השהות בבית - שהפכו חיצוניים הרבה יותר - לנו ולילדנו. כיף שהעבודה נעשתה בידיים עבריות, מקצועיות, במחיר הגון תוך התאמה מלאה לצרכים ולרצונות שלנו. אנו מודים לכם מאוד וממליצים בכל לב לכל אחד להשתמש בשירותי הגננות שלכם.
משפחת ברנשטיין

ברצוננו להודות לכם על השיפוץ המדהים שעשיתם לגינה שלנו . מגינה שוממה יצרתם פינת חמד קסומה ומקורית והכל כאן בחצר ביתנו . הילדים שלנו כבר לא מחפשים לאן ללכת ומוצאים עצמם נהנים להזמין חברים אלינו , כאן, לדשא בצל העצים והפרחים אותם שתלנו. תודה גם על המחיר ההוגן ! שידרגתם את איכות חיינו!
shalosh.png